icon icon

Content

SEAT Arona Arona Reference 1.0 TSI

Çmimi 15 900 €

Çmi si e re 17 300 €

Porsche Albania

 • Ngjyra:e bardhë metalike
 • Regjistrimi i parë:Janar 2021
 • Kilometrat:10 000 km
 • Fuqia:95 kf
 • Lloji i karburantit:Benzinë
 • Garanci: Prodhuesi

  Kjo makinë përfiton nga kushtet e garancisë së prodhuesit

Specifika teknike

 • Cilindratë:999 cm³
 • Kambio:Manuale
 • Numri i dyerve:4/5
 • Tërheqja:rrota aktive para

Pamja e jashtme

 • -Disqe alumini,

 • -Sensor parkimi,

 • -Shina ne tavan,

 • -Drita mjegulle

Pamja e brendëshme

 • -Timon i asistuar (elektrik/hidraulik),

 • -Sedilje e shoferit me regjistrim lartesie,

 • -Timon me veshje lekure,

 • -Sensor per rripin e sigurimit,

 • -USB,

 • -Radio me komanda ne timon,

 • -Bluetooth per telefonin,

 • -Radio me "touch screen"

Siguria

 • -ABS,

 • -ESP,

 • -Airbag per drejtuesin dhe pasagjerin,

 • -Airbag anesor perpara,

 • -Airbag anesore perde,

 • -Frenim urgjence

Sidebar

Përllogaritës Leasing

Shumat janë vetëm për qëllime informimi dhe nuk janë pjesë e kontratës nën kushtet e specifikuara. Për më shumë informacione kontaktoni rishitësin tuaj Das Weltauto.

Parapagimi:

Pagesa mujore:

Depozita:

vite:

Rishitësi

Porsche Albania
Autostrada Tirane-Durres Km. 3

Oferta e zgjedhur:

Formular kërkese

captcha

Makina të ngjashme