icon icon

Content

VW Caddy Caddy LIFE MOVE 2.0 TDI

Çmimi 25 000 €

VAT refund available

Çmi si e re 27 279 €

Porsche Albania

 • Ngjyra:kafe metalike
 • Regjistrimi i parë:Janar 2021
 • Kilometrat:6 700 km
 • Fuqia:102 kf
 • Lloji i karburantit:Naftë
 • Garanci: Prodhuesi

  Kjo makinë përfiton nga kushtet e garancisë së prodhuesit

 • Garanci: Das WeltAuto

  Kjo makinë përfiton nga kushtet e garancisë Das WeltAuto

Specifika teknike

 • Cilindratë:1 968 cm³
 • Kambio:Manuale
 • Numri i dyerve:4/5
 • Tërheqja:rrota aktive para
 • полезен товар0 kg
 • товарен обем0 m³

Pamja e jashtme

 • -Drita kryesore Xenon,

 • -Disqe alumini,

 • -Sensor parkimi,

 • -Shina ne tavan,

 • -Drita mjegulle,

 • -Ngjyre metalike,

 • -Pasqyrat ne ngjyren e makines,

 • -Tavan panoramik,

 • -Drita kryesore LED,

 • -Stopat e pasem LED,

 • -Amortizator me ajer

Pamja e brendëshme

 • -Ajer i kondicionuar me dy zona,

 • -Timon i asistuar (elektrik/hidraulik),

 • -Frena dore elektrike,

 • -Sedilje e shoferit me regjistrim lartesie,

 • -Ajer i kondicionuar manual,

 • -Timon me veshje lekure,

 • -Sensor per rripin e sigurimit,

 • -USB,

 • -Radio me komanda ne timon,

 • -Ajer i kondicionuar automatik,

 • -Mbeshtetese krahu,

 • -Bluetooth per telefonin,

 • -Radio me "touch screen"

Siguria

 • -ABS,

 • -ESP,

 • -Airbag per drejtuesin dhe pasagjerin,

 • -Airbag anesor perpara,

 • -Airbag anesore perde,

 • -Frenim urgjence

Sidebar

Përllogaritës Leasing

Shumat janë vetëm për qëllime informimi dhe nuk janë pjesë e kontratës nën kushtet e specifikuara. Për më shumë informacione kontaktoni rishitësin tuaj Das Weltauto.

Parapagimi:

Pagesa mujore:

Depozita:

vite:

Rishitësi

Porsche Albania
Autostrada Tirane-Durres Km. 3

Oferta e zgjedhur:

Formular kërkese

captcha

Makina të ngjashme