icon icon

Content

Audi TT Coupe 2.0TFSI quattro

Çmimi 29 000 €

VAT refund available

Çmi si e re 66 090 €

Porsche Albania

 • Ngjyra:e zezë metalike
 • Regjistrimi i parë:Mars 2016
 • Kilometrat:7 900 km
 • Fuqia:230 kf
 • Lloji i karburantit:Benzinë

Specifika teknike

 • Cilindratë:1 984 cm³
 • Kambio:Automatike
 • Numri i dyerve:2/3
 • Tërheqja:4x4

Pamja e jashtme

 • -Disqe alumini,

 • -Sensor parkimi,

 • -Ngjyre metalike,

 • -Pasqyrat ne ngjyren e makines,

 • -Drita kryesore LED,

 • -Stopat e pasem LED,

 • -Xhamat e pasem te erresuar

Pamja e brendëshme

 • -Sedilje lëkure,

 • -Ajer i kondicionuar me dy zona,

 • -Timon i asistuar (elektrik/hidraulik),

 • -Frena dore elektrike,

 • -Sedilje me ngrohje,

 • -Sedilje e shoferit me regjistrim lartesie,

 • -Timon me veshje lekure,

 • -Sistem navigimi,

 • -USB,

 • -Radio me komanda ne timon,

 • -Ajer i kondicionuar automatik,

 • -Mbeshtetese krahu,

 • -Bluetooth per telefonin

Siguria

 • -ABS,

 • -ESP,

 • -Airbag per drejtuesin dhe pasagjerin,

 • -Frenim urgjence

Sidebar

Përllogaritës Leasing

Shumat janë vetëm për qëllime informimi dhe nuk janë pjesë e kontratës nën kushtet e specifikuara. Për më shumë informacione kontaktoni rishitësin tuaj Das Weltauto.

Parapagimi:

Pagesa mujore:

Depozita:

vite:

Rishitësi

Porsche Albania
Autostrada Tirane-Durres Km. 3

Oferta e zgjedhur:

Formular kërkese

captcha

Makina të ngjashme